Betcup Tether İle Ödeme

Betcup bahis platformunun, ödeme yöntemleri içerisinde güvenilir, basit ve her üyenin kendisine en uygun yöntemi seçmesi için farklı alternatif seçenekler sunuluyor. Burada para yatırma ve para çekme aşamasında, kendinize en uygun yöntemi seçmeniz önemlidir. Bilmediğiniz bir yöntemi kullanmak, sizin için riskli olabilir. Bu yüzden bildiğiniz ve pratik bir şekilde ödemelerinizi yapabileceğiniz yöntemler, tavsiye edilmektedir. Betcup ödeme yöntemleri içerisinde bir diğer alternatif, Betcup Tether ile ödeme olarak bulunmaktadır.

Betcup Tether İle Para Nasıl Yatırılır?

Betcup tether ile ödeme, diğer bir ifadeyle kripto para ile ödeme şeklinde bulunuyor.

  • Tether, kripto paralar içerisinde çoğunun tercih ettiği sanal para birimidir. Hesabınıza yatırım yapmak istediğiniz takdirde öncelikli olarak, ödeme başlığına tıklamanız gerekiyor. Burada karşınıza, ödeme formu çıkar.
  • Ödeme formunu doldurduktan sonra açılan formda, ödemek istediğiniz tutarı belirlemeniz istenir. Burada ne kadar tutar da yatırım yapmanız gerekiyor, bunu yazmalısınız.
  • Minimum ve maksimum limitlere dikkat etmeniz önemlidir. Minimum ve maksimum limitler dışında işlem yapılması, kabul edilmez. Tutar belirledikten sonra sizden kişisel bilgiler istenir. Bunların her birini doldurduktan sonra ödeme formuna, onay vermeniz için işleminiz 10 dakika içerisinde tamamlanır.

-NOT- Yoğunluktan kaynaklı olarak 10 dakika sürecin uzaması, mümkün. Hesabınıza erişim sağladığınız da para yatır başlığına tıklamanızla beraber, ödeme seçeneklerini görebilirsiniz.

  • Kripto ile yatırım başlığı altında, tether seçeneği bulunur. Direkt olarak tether seçeneği üzerinden, ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Tavsiye İçerik : Betcup Bitcoin İle Para Yatırma

Betcup Tether İle Yatırım Bonusu Veriyor Mu?

Betcup Teter ile ödeme sonrasında yatırım bonusu, yapmış olduğunuz yatırıma göre değişmektedir. Minimum 100 TL yatırımınız sonrasında yüzdelik oranlara göre değişen yatırım bonusundan faydalanmanız, mümkün. Fakat bu durum sistem yönetimi tarafından değişkenlik gösterebilir. Öncesinde tercih ettiğiniz ödeme yöntemi ile ilgili bir yatırım bonusu varsa, buna göre yatırımlarınızı yapmanız sonrasında kazanç elde etmeniz için daha doğru olur. Sistemde yatırım bonusu, üyeler açısından avantajlı seçenekleriyle bulunuyor.

-NOT- Detaylı bilgi de 7/24 aktif müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz, yanlış bir işlem yapmamanız için tavsiye edilir.

Yayımlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.